
سیم فوق ریز تیتانیوم GR2
برنامه های کاربردی:|سیم تیتانیوم پزشکی|سیم تیتانیوم برای عینک|سیم تعلیق تیتانیوم |
اشکال:|سیم گرد تیتانیوم|سیم تخت تیتانیوم|سیم مربع تیتانیوم|سیم تیتانیوم سفارشی |
سطح: سطح ترشی، سطح روشن
حالت: سیم تیتانیوم داغ، سیم تیتانیوم سرد کشیده، سیم تیتانیوم آنیل شده
تامین: سیم تیتانیوم مستقیم، سیم تیتانیوم قرقره ای، سیم تیتانیوم سیم پیچ
استانداردها: ASTM B863، AWS A5.16، ASTM B348، ASTM F67، ASTM F136
سیم فوق ریز تیتانیوم GR2 از تیتانیوم خالص صنعتی (Ti-99.2%) از طریق ذوب قوس خلاء، کشش دقیق سرد و فرآیندهای بازپخت با دمای کنترل شده تولید میشود. این استاندارد با استانداردهای ASTM B863 و ISO 5832-2 مطابقت دارد، دارای نسبت استحکام-به وزن بالا، مقاومت در برابر خوردگی در دمای بالا، و عملکرد پردازش عالی است. قطر محصول از 0.08 میلیمتر تا 12.0 میلیمتر است، با بخش سیم فوقالعاده 0.08 میلیمتر تا 0.8 میلیمتر از قالبهای الماس در مقیاس نانو و فناوری بازپخت جریان پالسی، دستیابی به زبری سطح کمتر یا مساوی 0.3μm و تحمل ابعادی (0.003±0.8mm) میلیمتر.
توضیحات محصولات



| قطر سیم (میلی متر) | طول (M) | دیافراگم (میلی متر) |
وزن (کیلوگرم) |
|---|---|---|---|
| 0.5 | 30 | 1.09 | 61 |
| 0.6 | 30 | 1.21 | 77 |
| 0.8 | 30 | 2.38 | 78 |
| 1.0 | 30 | 5 | 65 |
| 1.2 | 30 | 8 | 59 |
| 1.4 | 30 | 6 | 105 |
| 1.6 | 30 | 7 | 117 |
| 1.8 | 30 | 6 | 161 |
| 2.6 | 30 | 18 | 127 |
| 3.2 | 30 | 25 | 141 |
| 4.00 | 30 | 40 | 142 |
| 0.5 | 30 | 0.9 | 69 |
| 0.6 | 30 | 1.94 | 55 |
| 0.7 | 30 | 1.84 | 75 |
| 0.8 | 30 | 2.2 | 83 |
| 1.0 | 30 | 4 | 76 |
| 1.2 | 30 | 6 | 77 |
| 1.4 | 30 | 4 | 140 |
| 1.6 | 30 | 4 | 176 |
| 1.8 | 30 | 7 | 149 |
| 2.0 | 30 | 12 | 110 |
| 2.6 | 30 | 15 | 173 |
| 3.2 | 30 | 20 | 169 |
| 4.00 | 30 | 30 | 182 |
وزن کویل های مختلف از 2 کیلوگرم تا 100 کیلوگرم را به همراه درمان های سطحی مانند بازپخت روشن و آنودایز ارائه می دهد. استحکام کششی بزرگتر یا مساوی 485 مگاپاسکال، ازدیاد طول بیشتر یا مساوی 20 درصد است و محتوای ناخالصی به شدت در O کمتر یا مساوی 0.25 درصد و Fe کمتر یا مساوی 0.30 درصد است، مطابق با الزامات پارامترهای شدید کاربردهای{7} دقت بالا. را
این محصول را می توان در زمینه هوافضا برای هادی های موشک و سیم های تقویت کننده پهپاد که در برابر خستگی بیش از 5×106 سیکل در 500 درجه مقاومت می کنند، استفاده کرد.
در زمینه پزشکی، پس از درمان غیرفعال سازی درجه پزشکی، سرعت آزادسازی یون فلزی کمتر یا مساوی 0.1 میکروگرم بر سانتیمتر مربع است که آن را برای سیمهای ثابت ارتوپدی و دستگاههای مداخلهای قلبی مناسب میکند.
در زمینه الکترونیک، مواد سیم با قطرهای 0.08mm تا 0.5mm دارای مقاومت 45μΩ·cm است که برای اجزای فرکانس بالا در ایستگاه های پایه 5G و حسگرهای MEMS مناسب است.
در صنعت انرژی، میزان خوردگی در محیط های اسیدی و قلیایی قوی است<0.01mm/year, enabling the production of fuel cell interconnection wires and chemical filler screens. The manufacturing process involves triple smelting to remove inclusions, real-time monitoring of the cold drawing process via laser diameter gauges, and intelligent control of temperature and holding time during the annealing process. Medical-grade wire materials are passivated in a Class 10 cleanroom to ensure surface cleanliness and coating adhesion.
کیفیت از طریق تجزیه و تحلیل کامل ترکیب شیمیایی و خواص مکانیکی با نرخ نقص کمتر یا مساوی 0.05٪ کنترل می شود. بسته بندی مطابق با استاندارد ISTA 3A است که برای حمل و نقل در سراسر جهان قابل اجرا است.
خدمات تجارت بینالمللی برای پشتیبانی از سفارشهای 1 کیلوگرمی در دسترس است و یک دوره تحویل 7-25 روزه، ارزهای متعدد پذیرفته میشود و پشتیبانی 24-ساعتی پس از فروش- ارائه میشود. ما بهعنوان یکی از معدود تولیدکنندگانی که به تولید انبوه سیم تیتانیوم فوق{12} GR2 0.08 میلیمتری دست یافتهاند، راندمان تولید را تا 40 درصد از طریق پوشش نانو قالب و کنترل کشش هوشمند افزایش میدهیم. کاربردهای قابل توجه شامل سیمهای خط سوخت سبک وزن برای هوانوردی آمریکای شمالی (کاهش وزن 40 درصد)، گیرههای دوار سازگار زیستساز برای مصارف پزشکی ژاپنی، و شبکههای حامل جریان برای باتریهای انرژی جدید اروپایی است.
درخواست یک نقل قول
ایمیل:bjcxtitanium@gmail.com cxtitanium@outlook.com
واتساپ:+8613571718779
تگ های محبوب: سیم فوق ریز تیتانیوم gr2، تولید کنندگان سیم فوق ریز تیتانیوم gr2 چین، تامین کنندگان، کارخانه
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید
ارسال درخواست











